Interflow op de Precisiebeurs 2021

8 november 2021 15:10
Precisiebeurs 2021

U heeft Interflow bezocht op 10 en 11 november op de Precisiebeurs in de Brabanthallen in Den Bosch, standnummer 113.

Dit jaar nemen wij deel aan de Precisiebeurs op stand 113. Wij presenteren daar 2 maquettes van ons wandensysteem en onze cleanbench.

Wij vertellen u graag hoe het traject van eerste gesprek tot een totaal concept tot stand komt. Ook kunt u zien hoe een cleanroom gebouwd wordt middels een time lapse en VR beelden. 

De Precisiebeurs is hét jaarlijkse ontmoetingsmoment voor professionals uit de precisietechnologie. Op een beursvloer met meer dan 300 exposanten en een uitgebreid congresprogramma, treft u in twee dagen een compleet overzicht aan van de laatste ontwikkelingen en innovaties. Een bezoek aan de beurs is gratis, reserveer uw ticket online via deze link. 

Op de beurs spreekt u wellicht één van onze adviseurs en wenst u na de beurs meer informatie over onze producten. Onze adviseurs staan u graag te woord.

Cleanrooms en operatiekamers Gijs Hillen 06 51 38 16 04 gijs.hillen@interflow.nl
  Gerben Nahuijs 06 21 37 41 09 gerben.nahuijs@interflow.nl
  Menno den Boer 06 53 23 10 05 menno.den.boer@interflow.nl
Laminar air flow units Arjan van der Scheer 06 53 54 12 05 arjan.vander.scheer@interflow.nl
Validatie Wilco van Nieuwenhuyzen 06 20 44 78 89 wilco.van.nieuwenhuyzen@interflow.nl
Beheer Robin Hilbrands 06 11 85 16 86 robin.hilbrands@interflow.nl